PRANTSUSE RIVIERA KOOS PUHKUSEGA LIGUURIA RANNAKUL

  • Duration: 12 days
  • Departs: 06/06/2018
  • Arrives: 17/06/2018
  • Price: €655
Prantsusmaa pakub turismielamusi väga laial skaalal. Ühest küljest on see randade, suplemise ja merega seotud tegevuste paradiis – ainuüksi maa kaguosas asuvat Prantsuse Riviera piirkonda oma kokku enam kui 100 km pikkuste randadega külastab aastas enam kui 10 miljonit turisti; kuid teisalt on Prantsusmaal väga huvitavad mägisuusakeskused. Kogu Prantsusmaal on palju ajaloolisi vaatamisväärsusi (ainuüksi Eiffeli torni külastab aastas enam kui 6 miljonit turisti ning Versailles lossi peaaegu 3 miljonit turisti) ning rikkaliku kunstikoguga muuseume (nt Pariisis asuv Louvre on maailma kõige külastatum kunstimuuseum); kuid seal leidub ka võrratut loodust ning maapiirkondade rahulikkust neile, kes peavad lugu ökoturismist.
Prantsuse Riviera on maailma kõige külastatavama regiooni süda. Siin on aastas üle kolmesaja päeva päikest, korraga kohtad ajalugu ja tänapäeva, Prantsusmaad ja Itaaliat, merd ja mägesid, Vahemere värve ja varje, kultuurisündmusi ja linnamelu.
Sõnad Cannes ja Monaco viivad mõtted filmitähtedele ja miljonäridele, kuid tegevust leidub siin kõigile vaatamata reisikassa suurusele. Nizza keskne asukoht annab võimaluse tutvuda kogu piirkonna erinevate külgedega – kunsti, kokakunsti, looduse ja kultuuriüritustega. Nizza lausa õhkab elurõõmu, värve, lõhnasid ja maitseid. Teil on võimalus välja valida parim pakutavast ja ühendada päikesenautimine, kultuur, sisseostud, gastronoomia, veinid ja lõõgastumine.